Udržitelná móda

Skvěle padnoucí střihy, zajímavé potisky a kvalitní materiály jsou pro většinu z nás hlavními kritérii, podle kterých si vybíráme oblečení. 
Stále častěji ale klademe důraz i na podmínky, ve kterých móda vzniká, a ekologický dopad, který má módní průmysl na planetu.

Dámská a pánská udržitelná móda z bio materiálů značky RAPANUI je vyrobena ze 100 % přírodní tkaniny, která je pěstována bez použití syntetických chemických pesticidů, hnojiv a barviva. 
V bio materiálech nenajdete žádnou stopu chemikálií.
Oblečení z bio materiálů značky RAPANUI je vhodné pro alergiky, je měkčí, prodyšnější a přirozeně antibakteriání.

100 % zboží skladem / expedice zboží do 24 hod

Více na www.rapanui.cz

 

Foto zdroj: Pinterest

Poslední články

19/2/2019
Zemřel legendární německý návrhář Karl Lagerfeld

Kreativní ředitel módního domu Chanel Karl Lagerfeld zemřel v noci na 19. února po těžké nemoci ve svých 85 letech, informovala francouzská média. Excentrického módního návrháře dlouhodobě sužovaly zdravotní problémy.

31/1/2019
Barvou roku 2019 je korálová

Nebojte se ji zařadit do svého šatníku...

31/1/2019
Irský řetězec s oblečením Primark vstupuje do Česka

Na český trh po letech zvažování a vyjednávání vstupuje irská oděvní značka Primark. Řetězec s cenově dostupnou módou oznámil, že podepsal nájemní smlouvu pro svůj první obchod v centru Prahy v Květinovém domě na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice. Dokončen má být do května 2020

10/12/2018
RADY & INSPIRACE jak zazářit na plese

Ples je příležitost obléct si krásné šaty, zajít si k holiči, nalíčit se, vytáhnout společenskou obuv z botníku a zvolit výraznější šperky.

6/12/2018
Rolák

Cítit se příjemně a zároveň být šik, už dávno není nic složitého.