TIP na šaty do tanečních!

Chcete být hvězda parketu? Pořiďte si šaty do tanečních na www.satynajednicku.cz

Tento český internetový obchod ŠATY NA JEDNIČKU s dámskou módou je e-shop, jehož cílem je přinášet na český trh nové a neokoukané šaty, svatební šaty i šaty společenské včetně doplňků.

Jsou prodejcem módní značky z USA - Ever-Pretty. Exkluzivně nabízí americké značky - Dorisqueen, Helen Fontaine a Emmacloth. Jen u nich najdete anglické značky dámského oblečení MisFit London a CITYGODDESS. Nově mají v nabídce také australskou značku RUNAWAY.

Právě díky těmto značkám Vám mohou nabídnout nádherné šaty s velkým výběrem barev, střihů i materiálů. V jejich nabídce tak naleznete šaty pro každou příležitost – večerní, elegantní, šaty na párty a večírky, koktejlky, plesové šaty, šaty na promoci či maturitu, ale i pro volný čas. 
Od těchto značek Vám také nabízí krásné a kvalitní doplňky.

MÓDNÍ POMOC!
V šatech byste se měla cítit naprosto výjimečně a především pohodlně. Musí vyzdvihnout Váš půvab a ohromit okolí na první pohled. 
Nevíte si rady s výběrem šatů? Ráda vám pomohu...
 

 

Foto zdroj: Šaty na jedničku

Poslední články

22/8/2021
Představujeme českou značku prémiových kabelek Patrick Poppet

Kabelka Poppetka jako módní doplněk 

Vlastně přesněji řečeno poppetek, dle sloganu značky „Neděláme kabelky, tvoříme poppetky“, za kterou stojí Lucie Kalousová. Ta svůj brand začala budovat v roce 2017. Po zdlouhavém procesu vývoje prototypů a ladění těch nejmenších detailů spatřila na podzim 2019 světlo módního světa první kolekce s názvem Black Diamond Collection ...

19/2/2019
Zemřel legendární německý návrhář Karl Lagerfeld

Kreativní ředitel módního domu Chanel Karl Lagerfeld zemřel v noci na 19. února po těžké nemoci ve svých 85 letech, informovala francouzská média. Excentrického módního návrháře dlouhodobě sužovaly zdravotní problémy.

31/1/2019
Barvou roku 2019 je korálová

Nebojte se ji zařadit do svého šatníku...

31/1/2019
Irský řetězec s oblečením Primark vstupuje do Česka

Na český trh po letech zvažování a vyjednávání vstupuje irská oděvní značka Primark. Řetězec s cenově dostupnou módou oznámil, že podepsal nájemní smlouvu pro svůj první obchod v centru Prahy v Květinovém domě na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice. Dokončen má být do května 2020

10/12/2018
RADY & INSPIRACE jak zazářit na plese

Ples je příležitost obléct si krásné šaty, zajít si k holiči, nalíčit se, vytáhnout společenskou obuv z botníku a zvolit výraznější šperky.