Pro nastávající maminky

Období mateřství a očekávání miminka je pro mnohé ženy tím nejkrásnějším časem v celém životě. 

Užíváte si ho plnými doušky a cítíte se být tím nejšťastnějším tvorem na světě. S rostoucím bříškem ale roste i každodenní vysedávání u otevřené skříně…

Snažíte se vybírat co nejpohodlnější kousky. V zimě cokoliv, co zahřeje, v létě cokoliv, co profoukne vánek. Ne vždy si vystačíte s dosavadním šatníkem a nakupovat nové šaty, které vám po porodu opět nesednou, připadá jako zbytečný výdaj. A tento módní souboj, který prožívá snad každá nastávající maminka, vám ráda pomohu vyhrát.

Pomohu vám být atraktivní a mít šmrnc pouhým vhodným zkombinováním kousků, které už ve skříni máte. Poradím kde a co si pořídit, aby ještě více vyniklo vaše bříško, a vy jste se cítila v pohodě. Společně budeme vymýšlet variace k nejrůznějším příležitostem, kombinovat veselé barvy i vzory a výsledkem budete jistě nadšená!

Jak jsem již psala na začátku našeho povídání, očekávání miminka je nádherným časem, který si každá žena s láskou vychutnává. Nechte si poradit, jak si toho období užít ještě více a jak připravit svůj šatník i na období po porodu.

Buďte okouzlující s bříškem i s miminkem v náručí!

To vám přeje váš módní poradce

Vaše Karolína

Foto zdroj: Pinterest

 

Poslední články

19/2/2019
Zemřel legendární německý návrhář Karl Lagerfeld

Kreativní ředitel módního domu Chanel Karl Lagerfeld zemřel v noci na 19. února po těžké nemoci ve svých 85 letech, informovala francouzská média. Excentrického módního návrháře dlouhodobě sužovaly zdravotní problémy.

31/1/2019
Barvou roku 2019 je korálová

Nebojte se ji zařadit do svého šatníku...

31/1/2019
Irský řetězec s oblečením Primark vstupuje do Česka

Na český trh po letech zvažování a vyjednávání vstupuje irská oděvní značka Primark. Řetězec s cenově dostupnou módou oznámil, že podepsal nájemní smlouvu pro svůj první obchod v centru Prahy v Květinovém domě na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice. Dokončen má být do května 2020

10/12/2018
RADY & INSPIRACE jak zazářit na plese

Ples je příležitost obléct si krásné šaty, zajít si k holiči, nalíčit se, vytáhnout společenskou obuv z botníku a zvolit výraznější šperky.

6/12/2018
Rolák

Cítit se příjemně a zároveň být šik, už dávno není nic složitého.